Dzisiaj jest: 30 Maj 2015    |    Imieniny obchodz: Joanna, Feliks, Ferdynand
Cennik i harmonogram wycieczek
Wycieczki jednodniowe dla grup zorganizowanych

LETNI ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW ZAKOPANE PL - POPRAD SK

ROZKŁAD JAZDY ZAKOPANE PL - POPRAD SK

OBOWIĄZUJE OD 15.06.2015 DO 30.09.2015

Miejscowość - nazwa przystanku Okresy kursowania i godziny odjazdu
Zakopane, ul. Balzera Nosal 06:00 09:00 11:00 16:00
Zakopane, ul. Zamoyskiego Watra 06:03 09:03 11:03 16:03
Zakopane, stan. 8 przed D.A. 06:15 09:15 11:15 16:15
Zakopane, Aleje 3 Maja Dolne 06:17 09:17 11:17 16:17
Poronin, Dom Kultury 06:26 09:26 11:26 16:26
Poronin, Kośne Hamry 06:30 09:30 11:30 16:30
Poronin, Stasikówka 06:33 09:33 11:33 16:33
Bukowina Tatrzańska, Na Klinie 06:37 09:37 11:37 16:37
Łysa Polana, przystanek PL 06:49 09:49 11:49 16:49
Lysá Poľana, przystanek SK 06:50 09:50 11:50 16:50
Tatranská Javorina, Pošta 06:53 09:53 11:53 16:53
Ždiar-Strednica, Lyžiarsky vlek 07:02 10:02 12:02 17:02
Ždiar, Tatra 07:06 10:06 12:06 17:06
Ždiar, Galéria 07:08 10:08 12:08 17:08
Tatr. Kotlina, Belianska jaskyňa 07:14 10:14 12:14 17:14
Tatranská Kotlina, Čarda 07:15 10:15 12:15 17:15
Tatr. Lomnica, Kežmarské Žľaby 07:20 10:20 12:20 17:20
Tatranská Lomnica, Biela voda 07:22 10:22 12:22 17:22
Tatranská Lomnica, D.A. 07:27 10:27 12:27 17:27
Starý Smokovec, D.A. 07:37 10:37 12:37 17:37
Poprad,  Dworzec Autobusowy 07:53 10:53 12:53 17:53
Poprad Aquacity, parking x 10:56 x x

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINII POPRAD SK - ZAKOPANE PL


ROZKŁAD JAZDY POPRAD SK - ZAKOPANE PL

OBOWIĄZUJE OD 15.06.2015 DO15.10.2015

Miejscowość - nazwa przystanku Godziny odjazdu
         
Poprad Aquacity, parking x 11:35 x x
Poprad,  D. A. stanowisko nr 4 08:50 11:50 16:50 17:50
Starý Smokovec, D.A. 09:10 12:10 17:10 18:10
Tatranská Lomnica, D.A. 09:24 12:24 17:24 18:24
Tatranská Lomnica, Biela voda 09:29 12:29 17:29 18:29
Tatr. Lomnica, Kežmarské Žľaby 09:31 12:31 17:31 18:31
Tatranská Kotlina, Čarda 09:36 12:36 17:36 18:36
Tatr. Kotlina, Belianska jaskyňa 09:37 12:37 17:37 18:37
Ždiar, Galéria 09:43 12:43 17:43 18:43
Ždiar, Tatra 09:45 12:45 17:45 18:45
Ždiar-Strednica, Lyžiarsky vlek 09:49 12:49 17:49 18:49
Tatranská Javorina, Pošta 09:58 12:58 17:58 18:58
Lysá Poľana, przystanek SK 10:01 13:01 18:01 19:01
Łysa Polana, przystanek PL 10:02 13:02 18:02 19:02
Bukowina Tatrzańska, Na Klinie 10:14 13:14 18:14 19:14
Poronin, Stasikówka 10:18 13:18 18:18 19:18
Poronin, Kośne Hamry 10:21 13:21 18:21 19:21
Poronin, Dom Kultury 10:25 13:25 18:25 19:25
Zakopane, D.A. 10:33 13:33 18:33 19:33
Zakopane, Aleje 3 Maja Górne 10:34 13:34 18:34 19:34
Zakopane, ul. Zamoyskiego Watra 10:36 13:36 18:36 19:36
Zakopane, ul. Balzera Nosal 10:39 13:39 18:39 19:39

 

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINII ZAKOPANE PL - POPRAD SK

ROZKŁAD JAZDY ZAKOPANE PL - POPRAD SK

OBOWIĄZUJE OD 15.06.2015 DO 15.10.2015

Miejscowość - nazwa przystanku Okresy kursowania i godziny odjazdu
   L  LS L S L
Zakopane, ul. Balzera Nosal 06:00 09:00 11:00  15:00 16:00
Zakopane, ul. Zamoyskiego Watra 06:03 09:03 11:03  15:03 16:03
Zakopane, stan. 8 przed D.A. 06:15 09:15 11:15  15:15 16:15
Zakopane, Aleje 3 Maja Dolne 06:17 09:17 11:17  15:17 16:17
Poronin, Dom Kultury 06:26 09:26 11:26  15:26 16:26
Poronin, Kośne Hamry 06:30 09:30 11:30  15:30 16:30
Poronin, Stasikówka 06:33 09:33 11:33  15:33 16:33
Bukowina Tatrzańska, Na Klinie 06:37 09:37 11:37  15:37 16:37
Łysa Polana, przystanek PL 06:49 09:49 11:49  15:49 16:49
Lysá Poľana, przystanek SK 06:50 09:50 11:50  15:50 16:50
Tatranská Javorina, Pošta 06:53 09:53 11:53  15:53 16:53
Ždiar-Strednica, Lyžiarsky vlek 07:02 10:02 12:02  16:02 17:02
Ždiar, Tatra 07:06 10:06 12:06  16:06 17:06
Ždiar, Galéria 07:08 10:08 12:08  16:08 17:08
Tatr. Kotlina, Belianska jaskyňa 07:14 10:14 12:14  16:14 17:14
Tatranská Kotlina, Čarda 07:15 10:15 12:15  16:15 17:15
Tatr. Lomnica, Kežmarské Žľaby 07:20 10:20 12:20  16:20 17:20
Tatranská Lomnica, Biela voda 07:22 10:22 12:22  16:22 17:22
Tatranská Lomnica, D.A. 07:27 10:27 12:27  16:27 17:27
Starý Smokovec, D.A. 07:37 10:37 12:37  16:37 17:37
Poprad,  Dworzec Autobusowy 07:53 10:53 12:53  16:53 17:53
Poprad Aquacity, parking x 10:56 x  x x

 

 Legenda:

S - Kursuje od 1.10.2015 do 15.10.2015

L - Kursuje od 15.06.2015 do 30.09.2015


sam-42

NOSAL

Polecamy wycieczki:

Wycieczka objazdowa do Budapesztu

Wycieczka do Wiednia

Spływ przełomem Dunajca

Wycieczka do Wieliczki

Wycieczka do Tatralandii