Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodz: Tomasz, Maurycy

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINII ZAKOPANE PL - POPRAD SK

ROZKŁAD JAZDY ZAKOPANE PL - POPRAD SK

OBOWIĄZUJE OD 16.06.2017 DO 15.10.2017

Miejscowość - nazwa przystanku Okresy kursowania i godziny odjazdu
   LS  L L S L
Zakopane Nowy Dworzec st. 11 06:05 09:05 11:05 15:05 16:05
Zakopane Aleje 3 Maja Górne 06:06 09:06 11:06 15:06 16:06
Zakopane ul. Zamoyskiego Watra 06:07 09:07 11:07  15:07 16:07
Zakopane ul. Balzera Nosal 06:12 09:12 11:12 15:12 16:12
Zakopane Cyrhla 06:18 09:18 11:18 15:18 16:18
Murzasichle Capówka II 06:23 09:23 11:23 15:23 16:23
Murzasichle Capówka 06:24 06:24 11:24 15:24 16:24
Murzasichle Remiza 06:26 09:26 11:26 15:26 16:26
Murzasichle Dolne 06:28 09:28 11:28 15:28 16:28
Poronin Kośne Hamry 06:30 09:30 11:30  15:30 16:30
Poronin Stasikówka 06:33 09:33 11:33  15:33 16:33
Bukowina Tatrzańska Na Klinie 06:37 09:37 11:37  15:37 16:37
Lysá Poľana przystanek SK 06:50 09:50 11:50  15:50 16:50
Tatranská Javorina Pošta 06:53 09:53 11:53  15:53 16:53
Ždiar-Strednica Lyžiarsky vlek 07:02 10:02 12:02  16:02 17:02
Ždiar Tatra 07:06 10:06 12:06  16:06 17:06
Ždiar Galéria 07:08 10:08 12:08  16:08 17:08
Tatranská Kotlina Belianska jaskyňa 07:14 10:14 12:14  16:14 17:14
Tatranská Kotlina Čarda 07:15 10:15 12:15  16:15 17:15
Tatranská Lomnica Kežmarské Žľaby 07:20 10:20 12:20  16:20 17:20
Tatranská Lomnica Biela voda 07:22 10:22 12:22  16:22 17:22
Tatranská Lomnica D. A. 07:27 10:27 12:27  16:27 17:27
Starý Smokovec D.A. 07:37 10:37 12:37  16:37 17:37
Poprad Dworzec Autobusowy 07:53 10:53 12:53  16:53 17:53
Poprad Aquacity parking x 10:56 x  x x

 

 Legenda:

S - Kursuje od 1.10.2017 do 15.10.2017

L - Kursuje od 16.06.2017 do 30.09.2017

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINII POPRAD SK - ZAKOPANE PL


ROZKŁAD JAZDY POPRAD SK - ZAKOPANE PL

OBOWIĄZUJE OD 16.06.2017 DO 15.10.2017

Miejscowość - nazwa przystanku Godziny odjazdu
  LS  L  LS  L
Poprad Aquacity parking x 11:35 x x
Poprad Dworzec Autobusowy  stanowisko nr 4 08:50 11:50 16:50 17:50
Starý Smokovec D.A. 09:10 12:10 17:10 18:10
Tatranská Lomnica D.A. 09:24 12:24 17:24 18:24
Tatranská Lomnica Biela voda 09:29 12:29 17:29 18:29
Tatranská Lomnica Kežmarské Žľaby 09:31 12:31 17:31 18:31
Tatranská Kotlina Čarda 09:36 12:36 17:36 18:36
Tatranská Kotlina Belianska jaskyňa 09:37 12:37 17:37 18:37
Ždiar Galéria 09:43 12:43 17:43 18:43
Ždiar Tatra 09:45 12:45 17:45 18:45
Ždiar-Strednica Lyžiarsky vlek 09:49 12:49 17:49 18:49
Tatranská Javorina Pošta 09:58 12:58 17:58 18:58
Lysá Poľana przystanek SK 10:01 13:01 18:01 19:01
Łysa Polana przystanek PL 10:02 13:02 18:02 19:02
Bukowina Tatrzańska Na Klinie 10:14 13:14 18:14 19:14
Poronin Stasikówka 10:18 13:18 18:18 19:18
Poronin Kośne Hamry 10:21 13:21 18:21 19:21
Murzasichle Dolne 10:23 13:23 18:23 19:23
Murzasichle Remiza 10:25 13:25 18:25 19:25
Murzasichle Capówka 10:27 13:27 18:27 19:27
Murzasichle Capówka II 10:28 13:28 18:28 19:28
Zakopane Cyrhla 10:33 13:33 18:33 19:33
Zakopane Nosal 10:38 13:38 18:38 19:38
Zakopane Watra 10:41 13:41 18:41 19:41
Zakopane Równia Krupowa 10:43 13:43 18:43 19:43
Zakopane ul. Kościuszki Dworzec 10:44 13:44 18:44 19:44

 

 

 Legenda:

S - Kursuje od 1.10.2017 do 16.10.2017

L - Kursuje od 16.06.2017 do 30.09.2017


sam-42

Polecamy wycieczki:

Wycieczka objazdowa do Budapesztu

Wycieczka do Wiednia

Spływ przełomem Dunajca

Wycieczka do Wieliczki

Wycieczka do Tatralandii

 

Zimą polecamy:

Zapraszamy pod NOSAL