Dzisiaj jest: 18 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodz: Irena, Stanisław, Józef

2019 ROZKŁAD JAZDY ZAKOPANE PL - POPRAD SK

ROZKŁAD JAZDY ZAKOPANE PL - POPRAD SK

OBOWIĄZUJE OD 14.06.2019  DO 29.09.2019

Miejscowość - nazwa przystanku

Godziny odjazdu

Zakopane ul. Balzera Nosal 06:00 09:00 x 16:00
Zakopane ul. Zamoyskiego Watra 06:03 09:03 x 16:03
Zakopane ul. Kościuszki Równia Krupowa 06:04 09:04 x 16:04
Zakopane Dworzec Autobusowy  stanowisko nr 11
06:15 09:15 11:15 16:15
Poronin Dom Kultury 06:26 09:26 11:26 16:26
Poronin Kośne Hamry 06:30 09:30 11:30 16:30
Poronin Stasikówka 06:33 09:33 11:33 16:33
Bukowina Tatrzańska Na Klinie 06:37 09:37 11:37 16:37
Lysá Poľana przystanek SK 06:50 09:50 11:50 16:50
Tatranská Javorina Pošta 06:53 09:53 11:53 16:53
Ždiar-Strednica Lyžiarsky vlek 07:02 10:02 12:02 17:02
Ždiar Tatra 07:06 10:06 12:06 17:06
Ždiar Galéria 07:08 10:08 12:08 17:08
Ždiar Bachledova dolina skrzyżowanie 07:10 10:10 12:10 17:10
Tatranská Kotlina Belianska jaskyňa 07:14 10:14 12:14 17:14
Tatranská Kotlina Čarda 07:15 10:15 12:15 17:15
Tatranská Lomnica Kežmarské Žľaby 07:20 10:20 12:20 17:20
Tatranská Lomnica Biela voda 07:22 10:22 12:22 17:22

Tatranská Lomnica Dworzec Autobusowy

07:27 10:27 12:27 17:27

Starý Smokovec Dworzec Autobusowy

07:37 10:37 12:37 17:37
Poprad Dworzec Autobusowy 07:53 10:53 12:53 17:53
Poprad Aquacity parking x 10:56 x x

 

 

 

2019 ROZKŁAD JAZDY POPRAD SK - ZAKOPANE PL


ROZKŁAD JAZDY POPRAD SK - ZAKOPANE PL

OBOWIĄZUJE OD 14.06.2019 DO 29.09.2019

Miejscowość - nazwa przystanku Godziny odjazdu
Poprad Aquacity, parking x 11:35 x x
Poprad Dworzec Autobusowy  stanowisko nr 4 08:50 11:50 16:50 17:50
Starý Smokovec Dworzec Autobusowy 09:10 12:10 17:10 18:10
Tatranská Lomnica Dworzec Autobusowy 09:24 12:24 17:24 18:24
Tatranská Lomnica Biela voda 09:29 12:29 17:29 18:29
Tatr. Lomnica Kežmarské Žľaby 09:31 12:31 17:31 18:31
Tatranská Kotlina Čarda 09:36 12:36 17:36 18:36
Tatr. Kotlina Belianska jaskyňa 09:37 12:37 17:37 18:37
Ždiar Bachledova dolina skrzyż. 09:41 12:41 17:41 18:41
Ždiar Galéria 09:43 12:43 17:43 18:43
Ždiar Tatra 09:45 12:45 17:45 18:45
Ždiar-Strednica Lyžiarsky vlek 09:49 12:49 17:49 18:49
Tatranská Javorina Pošta 09:58 12:58 17:58 18:58
Łysa Polana przystanek PL 10:02 13:02 18:02 19:02
Bukowina Tatrzańska Na Klinie 10:14 13:14 18:14 19:14
Poronin Stasikówka 10:18 13:18 18:18 19:18
Poronin Kośne Hamry 10:21 13:21 18:21 19:21
Poronin Dom Kultury 10:25 13:25 18:25 19:25
Zakopane Dworzec Autobusowy 10:33 13:33 18:33 19:33
Zakopane Aleje 3 Maja Górne 10:34 13:34 18:34 19:34
Zakopane ul. Zamoyskiego Watra x 13:36 18:36 19:36
Zakopane ul. Balzera Nosal x 13:39 18:39 19:39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


sam-42

Polecamy wycieczki:

Wycieczka objazdowa do Budapesztu

Wycieczka do Wiednia

Spływ przełomem Dunajca

Wycieczka do Wieliczki

Wycieczka do Tatralandii

 

Zimą polecamy:

Zapraszamy pod NOSAL