Dzisiaj jest: 24 Październik 2014    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LINII ZAKOPANE PL - POPRAD SK

ROZKŁAD JAZDY ZAKOPANE PL - POPRAD SK

OBOWIĄZUJE OD 15.06.2014 DO 15.10.2014

Miejscowość - nazwa przystanku Okresy kursowania i godziny odjazdu
   L  LS L S L
Zakopane, ul. Balzera Nosal 06:00 09:00 11:00  15:00 16:00
Zakopane, ul. Zamoyskiego Watra 06:03 09:03 11:03  15:03 16:03
Zakopane, stan. 8 przed D.A. 06:15 09:15 11:15  15:15 16:15
Zakopane, Aleje 3 Maja Dolne 06:17 09:17 11:17  15:17 16:17
Poronin, Dom Kultury 06:26 09:26 11:26  15:26 16:26
Poronin, Kośne Hamry 06:30 09:30 11:30  15:30 16:30
Poronin, Stasikówka 06:33 09:33 11:33  15:33 16:33
Bukowina Tatrzańska, Na Klinie 06:37 09:37 11:37  15:37 16:37
Łysa Polana, przystanek PL 06:49 09:49 11:49  15:49 16:49
Lysá Poľana, przystanek SK 06:50 09:50 11:50  15:50 16:50
Tatranská Javorina, Pošta 06:53 09:53 11:53  15:53 16:53
Ždiar-Strednica, Lyžiarsky vlek 07:02 10:02 12:02  16:02 17:02
Ždiar, Tatra 07:06 10:06 12:06  16:06 17:06
Ždiar, Galéria 07:08 10:08 12:08  16:08 17:08
Tatr. Kotlina, Belianska jaskyňa 07:14 10:14 12:14  16:14 17:14
Tatranská Kotlina, Čarda 07:15 10:15 12:15  16:15 17:15
Tatr. Lomnica, Kežmarské Žľaby 07:20 10:20 12:20  16:20 17:20
Tatranská Lomnica, Biela voda 07:22 10:22 12:22  16:22 17:22
Tatranská Lomnica, D.A. 07:27 10:27 12:27  16:27 17:27
Starý Smokovec, D.A. 07:37 10:37 12:37  16:37 17:37
Poprad,  Dworzec Autobusowy 07:53 10:53 12:53  16:53 17:53
Poprad Aquacity, parking x 10:56 x  x x

 

 Legenda:

S - Kursuje od 1.10.2014 do 15.10.2014

L - Kursuje od 15.06.2014 do 30.09.2014

 

Zimą polecamy:

Kurs świąteczny dla dzieci Narciarski kurs feryjny dla dzieci Kurs Ski-safari Kurs jazdy sportowej Kurs demonstratora Kurs snowboardowy dla dzieci Kurs biegowy dla dzieci Trzydniowy kurs narciarski dla młodzieży i dorosłych Trzydniowy kurs snowboardowy dla młodzieży i dorosłych Kurs biegowy dla młodzieży i dorosłych

Reklama
Reklama